Iberostar Selection Llaut Palma är ett lyxigt 5-stjärnigt hotell i centrala Playa de Palma, bara en kort promenad från den vackra stranden. På detta boende kan du njuta av solen, god mat och bo i ett mycket bekvämt rum.
Iberostar Selection Llaut Palma har en stor utomhuspool för ett uppfriskande dopp under varma sommardagar. Efteråt kan du koppla av på en av solstolarna och njuta av den värmande solen. Söker du lite extra avkoppling? Besök det vackra spa:et och känn dig pånyttfödd efteråt.
Mycket viktigt under semestern är god mat och dryck. Det finns flera restauranger på hotellet där alla kan njuta av de mest utsökta rätterna.
Längs den långa strandpromenaden i Playa de Palma finns det gott om restauranger och barer med uteserveringar. Även på gatorna ovanför finns det restauranger och minimarkets.